You are here

Recent content

LlojiTitulliAutoriPërgjigjePërditësimi i fundit
HistoriPërsëri në linjë! laurenti112 vjet 2 months më parë
Book pageDRUPAL 6.x laurenti012 vjet 2 months më parë
HistoriLëshohet Debian GNU/Linux 5.0 laurenti012 vjet 11 months më parë
HistoriKyqja dhe konfigurimi i telefonit të internetit GRANDSTREAM Budge Tone -100 Anonim (e pa verifikuar)012 vjet 11 months më parë
Historiispell tash korrigjon edhe gjuhën shqipe AlbLinux113 vjet 1 javë më parë
HistoriSoftware Freedom Conference of Kosova (SFCK 2009) Dashamir Hoxha013 vjet 1 javë më parë
Book pageInstalimi - faqja 1 AlbLinux013 vjet 1 javë më parë
HistoriLiçensa falas për Crossover (Linux dhe Mac) laurenti113 vjet 4 javë më parë
HistoriGëzuar Vitin e Ri! laurenti013 vjet 4 javë më parë
Forum topicAlbanian Wizard | Blogu i studenteve shqiptare albanianwizard313 vjet 1 month më parë
Zë ditariSa nga ju njohin "mësuesen Karen"? laurenti013 vjet 1 month më parë
Zë ditariPa (shumë) fjalë! laurenti013 vjet 1 month më parë
Forum topicA di ndonje nga ju funksionin e cronit se manxiu jeten sokolnushaj113 vjet 1 month më parë
Forum topicmy fedora albanianwizard013 vjet 1 month më parë
Forum topicAlbLinux...defaced Administratori713 vjet 1 month më parë
HistoriEagle Mobile: aplikim për punë laurenti013 vjet 2 months më parë
Zë ditariubuntu 8.10 displayconfig probleme me ndrrimin e madhsis pas instalimit 640x400 suse113 vjet 2 months më parë
Zë ditariPërditësimi i sitit në Drupal 6.6 laurenti013 vjet 3 months më parë
Forum topicsq.wikipedia.org tironsi213 vjet 3 months më parë
Forum topicApache me Webmin altiX1113 vjet 3 months më parë
HistoriGNOME 2.24 midis nesh! laurenti013 vjet 4 months më parë
gnome-2_24 laurenti013 vjet 4 months më parë
Forum topicGNOME 2.24 laurenti013 vjet 4 months më parë
Forum topicIP e bllokuar laurenti113 vjet 4 months më parë
HistoriGoogle Chrome, shfletuesi i BigG laurenti013 vjet 4 months më parë

Faqet