You are here

Slackwave

enderson's picture

Pershendetje te gjitheveKam degjuar per kete distro,me stabilitet dhe shpejtesi,por bera nje kerkim me google.it/linux dhe me dalin vetem nja dy resultate me pak material.

A e njeh ndokush?

Slackwave apo Slackware??

P.S:Moderator,kemi lene pergjysem posten e masterizimit,mos ke harruar fare? :-)

user_endeson@libero.itP.P.S:Slackwave kam instaluar nje distro (Buffalo)qe duket simpatike por pak e lene mbas dore per sa i perket grafikes dhe user friendly

[ Ky Mesazh është ndryshuar nga: enderson më 06-04-2004 14:31 ][ Ky Mesazh është ndryshuar nga: enderson më 06-04-2004 16:23 ]

Forume: 
Administratori's picture

Përsa i takon Slackware, dokumentet tek http://slackware.com/ janë mëse të mjaftueshme.

Nëse ke ndonjë problem konkret, mjafton të shkruash.

enderson's picture

Falemnderit
E gjeta clackware.com,nuk di pse kisha idene fikse qe quhet slackwave prandaj nuk para gjeja gje ne rrjet :-] :-o